Škola v přírodě – 5. C a 5. F

V pondělí 13. května jsme vyrazili na školu v přírodě do Špindlerova Mlýna. Ubytovaní jsme byli v Alpském hotelu, měli jsme hezké pokoje a výborně nám vařili. Tématem naší školy v přírodě byly olympijské hry. Házeli jsme medicimbalem, stříleli z luku, běhali, skákali, hráli lacrosse a vyzkoušeli si mnohé další disciplíny. Přestože nám počasí moc nepřálo, dokonce i sněžilo, hodně času jsme trávili venku, zvládli jsme i procházku po Špindlerově Mlýně a vystoupali i nějaké kopce. Ve středu jsme navštívili místní horskou službu. Večer jsme hráli různé hry, nejvtipnější byla hra na tlusťocha, hodně jsme se nasmáli u hry na náhodu. Ve čtvrtek jsme se vyřádili na závěrečné diskotéce. Škola v přírodě se nám moc líbila, skvěle jsme si to užili.