Běh pro Afriku

NA ŠKOLU V AFRICE JSME LETOS VYBĚHALI NEUVĚŘITELNÝCH 93. 484,-, ČÍMŽ JSME SE STALI NEJLEPŠÍ ŠKOLOU V REPUBLICE Z TĚCH, KTERÉ V TOMTO ROCE BĚŽELY. MOC DĚKUJEME VŠEM ORGANIZÁTORŮM, BĚŽCŮM A JEJICH SPONZORŮM!!!!!

Den dětských sponzorů v ZOO (říjen 2013)

Naše třída 5. D byla pozvána ZOO Praha na Den dětských sponzorů. Během prohlídky zahrady jsme se zúčastnili cvičení se zvířátky,dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací a dostali malé dárečky. Při této příležitosti jsme samozřejmě navštívili i našeho tamarína bělovousého, který se před námi hezky předváděl. Nikoho také nenechal na pochybách, že ovoce je jeho nejmilejší laskominou. Jsme rádi, že se má čile k světu, a to určitě i díky našemu finančnímu daru. Celý den jsme si skvěle užili a doufáme, že se do ZOO brzy vydáme znovu.

Jana Adamcová, třídní učitelka 5. D