logotyp
Login

Kalendářní plán

ORGANIZACE  ŠKOLNÍHO  ROKU 2021 - 2022

Třídní schůzky01.09. 2021 – od 17:00 hod.:

  • pracoviště Socháňova      1.A, 1. B, 1. C, 1. D, 1. E,  3. A, 4. B, 4. C,  6. A, 6. B, 6. C, 6. D 
  • pracoviště Laudova 0. A, 1. F , 1. G, 1. H,  4. E,  6. E   

                             05.10.2021     od 18:00  – pracoviště Laudova

                             06.10.2021     od 18:00  – pracoviště Socháňova

                             07.12.2021     od 18:00  – pracoviště Laudova

                             08.12. 2021    od 18:00 – pracoviště Socháňova

                             19.04.2022    od 18:00  – pracoviště Laudova

                             20.04.2022    od 18:00 – pracoviště Socháňova

Třídnické hodiny : 1x měsíčně

Zápis do 1. tříd ve dnech 06.04. – 07. 04. 2022  od 14 – 17 hodin.

Prázdniny a státní svátky :

Ředitelské volno: 27. 09. 2021 - pondělí

Státní svátek : 28.09.2021 – Den české státnosti - úterý

Státní svátek : 28.10.2021 -  Den vzniku samostatného československého státu - čtvrtek

Podzimní : 27. 10. 2021 a 29.10.2021 – středa a pátek

Státní svátek : 17.11.2021 – Den boje za svobodu a demokracii - středa

Vánoční  : 23.12.2021 (čtvrtek) - 02.01.2022 (neděle)

                 (vyučování začne 03.01.2022 – v pondělí)

Pololetní: 04.02.2022 - pátek

Jarní       : 14.03.2022 - 20.03. 2022

Velikonoční: 14.04.2022 - čtvrtek

Velký pátek:  15.04.2022

Velikonoční pondělí : 18.04.2022

Státní svátek : 01.05.2022 –  Svátek práce - neděle

Státní svátek : 08.05.2022 – Den vítězství -  neděle

Hlavní prázdniny : 01.07.2022 (pátek) – 31.08.2022 (středa)                  

 I. pololetí : 01.09.2021 (středa) - 31.01.2022 (pondělí)

II. pololetí : 01.02.2022 (úterý) - 30.06.2022 (čtvrtek)

Zahájení školního roku 2022/2023 bude  1. září 2022(čtvrtek).


Třídy

 I. stupeň

Třídní učitel - učitelka

  I. A

pí uč. Dusilová            Zdeňka

  I. B

pí uč. Kratochvílová   Miloslava        

  I. C

pí uč. Odehnalová      Lucie        

  I. D

pí uč. Benešová          Jiřina        

  I. E

pí uč. Dundáčková     Jitka        

 II. A

pí uč. Casková            Marie        

 II. B

pí uč. Štěpánová        Lenka      

 II. C

pí uč. Veselková         Hana        

 II. D

pí uč. Zerzánová         Jaroslava        

III. A

pí uč. Hlaváčová         Petra      

III. B

pí uč. Švarcová           Libuše        

III. C

pí uč. Fikejzlová          Ilona        

III. D

pí uč. Malíková           Alena        

IV. A

pí uč. Kalinová             Jana

IV. B

p. uč. Mevald              Jaroslav       

IV. C

pí uč. Bretová             Martina        

IV. D

pí uč. Klufová              Lenka        

 V. A

pí uč. Bajerová           Jitka     

 V. B

pí uč. Veselá               Zdeňka 

 V. C

pí uč. Veselková         Alice        

 V. D

pí uč. Straková           Alice       

 

Třídy

 II. stupeň

Třídní učitel - učitelka

  VI. A

pí uč. Procházková     Věra        

  VI. B

p. uč. Maxant              Miroslav      

  VI. C

p. uč. Melichová        Helena        

  VI. D

pí uč. Fulínová            Lucie       

 VII. A

pí uč. Drahošová        Helena        

 VII. B

pí uč. Skácelová         Gabriela  

 VII. C

pí uč. Krauseová        Lucie        

 VII. D

pí uč. Mališová           Martina        

VIII. A

pí uč. Novotná           Martina        

VIII. B

pí uč. Paštová             Yveta        

VIII. C

pí uč. Němcová          Martina       

VIII. D

pí uč. Šulová               Michaela       

  IX. A

pí uč. Zítková              Vladislava

  IX. B

pí uč. Mrázová           Vladislava       

  IX. C

pí uč. Jurečková         Jolana        

 

Třídy

 I. stupeň

Třídní učitel - učitelka

  0. A

pí uč. Vyjídáková        Dana

I. F

pí uč. Jindřichová       Jana

I. G

pí uč. Štěpanovská     Jana

I. H

pí uč. Srpová               Zuzana

 II. E

pí uč.  Jamburová       Tereza

 II. F

pí uč.  Štauberová  Procházková R.

III. E

pí uč. Štěpánková       Nikola        

III. F

pí uč. Báčová               Irena        

IV. E

pí uč. Mráčková          Klára        

IV.  F

pí uč. Dvorská             Miroslava

 V. E

pí uč. Novotná            Zuzana

 V.  F

pí uč. Kropáčová        Dana

 

Třídy

 II. stupeň

Třídní učitel - učitelka

 VI. E

p. uč. Lustyk               Jiří       

VII. F

pí uč. Otoupalová      Drahomíra       

VII. G

pí uč.  Veselá              Tereza        

        VIII. E

pí uč. Kuprová            Karolína      

        VIII. F

pí uč. Svobodová       Nikola      

 IX. D

pí uč. Řičařová           Jaroslava     

 


Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011-2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy