logotyp

Kalendářní plán

Kalendářní plán  školního roku  2022/ 2023

Třídní schůzky01.09. 2022 – od 17:00 hod.:

  • pracoviště Socháňova      1.A, 1. B, 1. C, 1. D

                                         2. E,

                                         4. B,

                                         6. A, 6. B, 6. C, 6. D 

  • pracoviště Laudova         0. A, 1. E, 1. F, 1. G

                                        3. E,

                                        6. E, 6. F,

                                        8. G   

                             11.10.2022     od 18:00  – pracoviště Laudova

                             12.10.2022     od 18:00  – pracoviště Socháňova

                             06.12.2022     od 18:00  – pracoviště Laudova

                             07.12. 2022    od 18:00 – pracoviště Socháňova

                             18.04.2023    od 18:00  – pracoviště Laudova

                             19.04.2023    od 18:00 – pracoviště Socháňova

Třídnické hodiny : 1x měsíčně

Schůzky PK a MS : 1x za dva měsíce

Zápis do 1. tříd ve dnech 12.04. – 13. 04. 2023  od 14 – 17 hodin.

Prázdniny a státní svátky :

Státní svátek : 28.09.2022 – Den české státnosti - středa

Státní svátek : 28.10.2022 -  Den vzniku samostatného československého státu - pátek

Podzimní : 26. 10. 2022 a 27.10.2022 – středa a čtvrtek

Státní svátek : 17.11.2022 – Den boje za svobodu a demokracii – čtvrtek

Ředitelské volno: 18.11.2022 – pátek

Vánoční  : 23.12.2022 (pátek) - 02.01.2023 (pondělí)

                 (vyučování začne 03.01.2023 – v úterý)

Pololetní: 03.02.2023 - pátek

Jarní       : 06.02.2023 - 12.02. 2023

Velikonoční: 06.04.2023 - čtvrtek

Velký pátek:  07.04.2023

Velikonoční pondělí : 10.04.2023

Státní svátek : 01.05.2023 –  Svátek práce - pondělí

Státní svátek : 08.05.2023 – Den vítězství -  pondělí

Hlavní prázdniny : 01.07.2023 (sobota) – 01.09.2023 (pátek)                  

 I. pololetí : 01.09.2022 (čtvrtek) - 31.01.2023 (úterý)

II. pololetí : 01.02.2023 (středa) - 30.06.2023 (pátek)

Zahájení školního roku 2023/2024 bude  4. září 2023 (pondělí).


Pracoviště Socháňova

Třídy

 I. stupeň

Třídní učitel - učitelka

  I. A

pí uč. Bajerová           Jitka     

  I. B

pí uč. Dundáčková Rychlá     Jitka        

  I. C

pí uč. Ježdík  Ondřichová  Petra

  I. D

pí uč. Paštová            Eva

 II. A

pí uč. Dusilová            Zdeňka

 II. B

pí uč. Kratochvílová   Miloslava        

 II. C

pí uč. Odehnalová      Lucie        

 II. D

pí uč. Benešová          Jiřina        

II. E

pí uč. Straková           Alice       

III. A

pí uč. Casková            Marie        

III. B

pí uč. Štěpánová        Lenka      

III. C

pí uč. Veselková         Hana        

III. D

pí uč. Hanzlíková       Jaroslava        

IV. A

pí uč. Hlaváčová         Petra      

IV. B

pí uč. Veselá               Zdeňka        

IV. C

pí uč. Fikejzlová          Ilona        

IV. D

pí uč. Malíková           Alena        

 V. A

pí uč. Kalinová             Jana

 V. B

p. uč. Mevald              Jaroslav       

 V. C

pí uč. Bretová             Martina        

 V. D

pí uč. Klufová              Lenka        

 

Třídy

 II. stupeň

Třídní učitel - učitelka

  VI. A

pí uč. Pačesová          Dana

  VI. B

pí uč. Zítková              Vladislava

  VI. C

pí uč. Mrázová          Vladislava

  VI. D

pí uč. Jurečková         Jolana        

 VII. A

pí uč. Procházková     Věra        

 VII. B

p. uč. Maxant              Miroslav      

 VII. C

p. uč. Melichová        Helena        

 VII. D

pí uč. Fulínová            Lucie       

VIII. A

pí uč. Drahošová        Helena        

VIII. B

pí uč. Skácelová         Gabriela  

VIII. C

pí uč. Krauseová        Lucie        

VIII. D

pí uč. Schindlerová    Klára        

  IX. A

pí uč. Novotná           Martina        

  IX. B

pí uč. Paštová             Yveta        

  IX. C

pí uč. Němcová          Martina       

 IX. D

pí uč. Bzduchová        Michaela       


Pracoviště Laudova

 

Třídy

 I. stupeň

Třídní učitel - učitelka

  0. A

pí uč. Vyjídáková        Dana

I. E

pí uč. Novotná            Zuzana

I. F

pí uč. Kropáčová        Dana

I. G

pí uč. Veselá               Tereza

 II. F

pí uč. Jindřichová       Jana

 II. G

pí uč. Štěpanovská     Jana

II. H

pí uč. Srpová               Zuzana

III. E

pí uč. Fantová            Kristýba        

III. F

pí uč.  Štauberová   Procházková  Radka

IV. E

pí uč. Štěpánková      Nikola        

IV.  F

pí uč. Báčová               Irena        

 V. E

pí uč. Mráčková          Klára        

 V.  F

pí uč. Dvorská             Miroslava

 

Třídy

 II. stupeň

Třídní učitel - učitelka

 VI. E

pí uč. Chlapcová        Ivana       

VI. F

p. uč. Kalina               Jan

VII. E

p. uč. Lustyk               Jiří       

VIII. F

pí uč. Otoupalová      Drahomíra       

        VIII. G

pí uč. Kolouchová      Gabriela

          IX. E

pí uč. Kuprová            Karolína      

 IX. F

pí uč. Svobodová       Nikola      


Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011-2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy