logotyp
Login

2022/2023

Výtvarná soutěž ‚‚Rybníky a oceány nezastupitelné součásti planety Země”

Velký úspěch ZŠ genpor. Františka Peřiny, Laudova ve výtvarné soutěži
Ráda bych se s vámi podělila o radost z úspěchu našich žákyň ve výtvarné soutěži, ‚‚Rybníky a oceány nezastupitelné součásti planety Země” pořádané Klubem ekologické výchovy ve spolupráci se Zeleným křížem ČR a sekretariátem České komise pro UNESCO.
Vybrala jsem práce vytvořené během hodin výtvarné výchovy prvního a druhého stupně. Jejich umístění předčilo očekávání: ve výtvarné části pro druhý stupeň ZŠ získala krásné druhé místo Dana Krychfalushiy (9.F) a žákyně bývalého devátého ročníku Bára Burešová získala za svou malbu ocenění poroty za nápaditost a použitou výtvarnou techniku. Slavnostní předání ocenění proběhne 20. září 2022 ve 12:00 v nově otevřeném Potravinářském pavilonu České zemědělské univerzity v Praze.
Úspěšným autorkám ze srdce blahopřejeme a doufáme, že budou i nadále rozvíjet svůj nesporný talent.
MgA. Drahomíra Otoupalová

Výtvarná soutěž ‚‚Rybníky a oceány nezastupitelné součásti planety Země” Výtvarná soutěž ‚‚Rybníky a oceány nezastupitelné součásti planety Země”

Vítání prvňáčků

Hola, hola, škola volá! I letos na naší škole proběhlo pasování dětí na školáky. Bylo to velmi pěkné, když paní ředitelka Mgr. Jarmila Pavlišová s panem místostarostou Martinem Markem, děti šerpovali a přijímali je do naší školy. Určitě se všem zúčastněným líbilo a děti vykročily tou správnou nohou do školního roku 2022/23. Děkujeme také panu asistentovi Císařovi za krásné fotografie. A našim školáčkům přejeme hodně štěstí při získávání vědomostí.

Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků Vítání prvňáčků
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola genpor. Františka Peřiny

Created by © 2011-2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy